حضور ۷۰۰۰ هزار کرمانی در یادمان‌های دفاع مقدس

مسئول اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه ثارالله کرمان گفت:در ایام نوروز، بیش از ۷۰۰۰زائر راهیان نور از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید خواهند کرد.

حضور ۷۰۰۰ هزار کرمانی در یادمان‌های دفاع مقدس

روح الله نیکخواه با بیان اینکه در ایام منتهی به نوروز، بیش از ۷ هزار زائر راهیان نور از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید خواهند کرد توضیح داد: امسال استقبال فراوانی از اردوهای راهیان نور توسط زائران کرمانی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: از ۱۲ اسفند آغاز دانشجویان کرمانی به سرزمین نور آغاز شده است و قریب به ۳۰۰۰ دانشجوی کرمانی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید می‌کنند و با فرهنگ و سیره شهدا آشناتر خواهند کرد. اردوگاه شهید کازرونی استان کرمان در اهواز پذیرای میهمانان راهیان نور از استان‌های سیستان و بلوچستان، تهرا و ایلام است.
مسئول اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه ثارالله کرمان گفت: حضور خانواده‌ها در زیارتگاه‌های راهیان نور باعث می‌شود که کودکان و جوان ترها که امکان حضور یا درک سال‌های دفاع مقدس را نداشته اند با انس گرفتن با این مکان‌های مقدس بهره برداری فرهنگی لازم را از این مکان‌ها ببرند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با گسترش این فرهنگ پسندیده در سال‌های آتی می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که همانطور که مشهد مقدس و بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) بسیار مورد توجه مردم برای لحظه تحویل سال قرار می‌گیرد، زیارتگاه‌های دفاع مقدس که یادگار ایثارگری‌ها و درخشش بهترین جوانان این آب و خاک است هم مورد توجه قشرهای مختلف مردم قرار بگیرد.

خروج