نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی دفاع مقدس افتتاح شد

با حضور جانشین سپاه ثارالله استان کرمان نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی ویژه دفاع مقدس در کرمان افتتاح شد.

نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی دفاع مقدس افتتاح شد

عصر امروز نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی ویژه دفاع مقدس در موزه هنرهای معاصر صنعتی شهر کرمان افتتاح شد.

آئین افتتاحیه نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی دفاع مقدس با حضور سردار محمد مطهری جانشین سپاه ثارالله استان کرمان، محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، بذرافشان معاون فرهنگی حوزه هنری استان کرمان و جمعی از هنرمندان برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی ویژه دفاع مقدس از برنامه‌های کنگره 6 هزار و 500 شهید استان کرمان است.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان هنرهای تجسمی شامل عکس، نقاشی، پوستر و مجسمه به نمایش گذاشته شده است گفت: نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی ویژه دفاع مقدس از امروز 8 اسفندماه جاری به مدت یک هفته در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان پذیرای اصحاب فرهنگ و هنر و عموم مردم است.

علیزاده با بیان اینکه کمیته فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت 6 هزار و 500 شهید استان کرمان برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری در مدت برگزاری کنگره تدارک دیده که بخشی از آن اجرایی شده است افزود: نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس کشور نیز به میزبانی استان کرمان به مدت یک هفته در حسینیه ثارالله شهر کرمان برگزار شد.

سردار محمد مطهری جانشین سپاه ثارالله استان کرمان نیز اظهار داشت: مراسم دومین کنگره شهدای استان کرمان از سوم اسفند در مصلی امام علی(ع) شهر کرمان با برگزاری یادواره‌های ویژه اقشار مختلف آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: اجلاسیه نهایی کنگره شهدای استان کرمان فردا پنجشنبه 9 اسفند از ساعت 8:30 با حضور مسئولان کشوری و لشکری و خانواده‌های معظم شهیدان در مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان برگزار می‌شود.


خروج