1398/03/10
تأکید ائمه جمعه استان کرمان بر اهمیت راهپیمایی روز قدس

معامله قرن قطعاً محکوم به شکست است

تعدادی از ائمه جمعه استان کرمان ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس و تصریح به شکست قطعی «معامله قرن» بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی این روز مهم تأکید کردند.

 معامله قرن قطعاً محکوم به شکست است

تعدادی از ائمه جمعه استان کرمان در آستانه فرا رسیدن روز قدس در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری شبستان ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس و تصریح به شکست قطعی «معامله قرن» بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی این روز مهم تأکید کردند.

  

حجت الاسلام عباس رمضانی پور، امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه بر اساس روایات، ترغیب به ستیز با دشمن و حمایت و کمک به مظلومین عالم هستیم؛ افزود: امت اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با ادای تکلیف نسبت به مسلمانان دربند فلسطین ندای آزادی خواهانه سر خواهند داد.

 

 

وی با بیان اینکه ۴۰ سال است که مردم به تکلفیف خود عمل می کنند و هر سال بر این اعتقاد افزوده می شود؛ طرح معامله قرن را خباثت آمیز و خیانت کارانه دانست و راهپیمایی گسترده و اعتراض آمیز در روز قدس در اعتراض به این طرح را مهم خواند.

 

 

حجت الاسلام رمضانی پور با تصریح به اینکه معامله قرن شکست می خورد و دستاوردی نخواهد داشت اما ما باید به وظیفه خود عمل و  زوال رژیم صهیونیستی را از خدا طلب کنیم؛ اعلام کرد: در رفسنجان نیز مراسم راهپیمایی ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه آغاز و سخنران مراسم نیز حجت الاسلام آقاتهرانی است.

 

 

حجت الاسلانم علی رنجبر نژاد ماهانی، امام جمعه ریگان هم با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال معامله قرن هستند اما به فرموده ولی امر مسلمین جهان، این مسئله هرگز اتفاق نمی افتد؛ افزود: ملت ایران یکصدا و همزمان و نیز همه احزاب و گروه های سیاسی با وحدت کلمه و طبق فرمایش امام که فرمود این غده سرطانی باید حذف شود در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و بار دیگر مشت محکمی به دهان این غده سرطانی خواهند زد تا به زودی از ریشه کنده و ملت های مسلمانِ زیر موشک آسوده شوند.

 

حجت الاسلام علی مهدیزاده، امام جمعه بافت هم روز جهانی قدس را شب قدر امت اسلام و سرنوشت ساز برای آن توصیف کرد و آن را روز بیداری مسلمین علیه دنیای استکبار خواند و افزود: امسال پرشورتر و بهتر از هر سال این راهپیمایی با شور و شعف برگزار خواهد شد و تا کندن این غده سرطانی پیش می رویم.

 

حجت الاسلام حسن منتظری، امام جمعه انار گفت: با توجه به تحرکاتی که آمریکا در منطقه دارد و طرح معامله قرن که در تلاش است تا منافع رژیم صهیونیستی را در منطقه حفظ کند؛ وظیفه همه ما است در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم و هر چه حضور ما گسترده تر باشد موجب شکست توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی و موجب تقویت جبهه مقاومت است.

 

حجت الاسلام روح الله ایران نژاد، امام جمعه نرماشیر با اشاره به اینکه روز قدس از ابتکارات امام راحل است؛ افزود: مسلمین و مؤمنین در سرتاسر دنیا در آخرین جمعه ماه رمضان اعتراض خود را به اشغال کشور فلسطین در عرصه جهانی اعلام می کنند.

 وی بیان داشت: اسمال روز قدس با توجه به طرح «معامله قرن» و انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف با حمایت آمریکا و دولت های مرتجع منطقه، از اهمیت بالاتری برخوردار است زیرا استکبار دنبال آن است مسئله فلسطین را از مسائل مهم جهانی حذف کند و به حاشیه رانده شود و همکاری بعضی کشورهای عربی نیز همین هدف استکبار را حمایت می کنند.

 

حجت الاسلام ایران نژاد تأکید کرد: لذا لازم است در روز قدس حضور چشمگیر داشته باشیم تا نقشه های دشمنان اسلام نقش بر آب شود و حضور و مشارکت با دهان روزه  مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنیم.

 

 


خروج