1398/03/07
حجت الاسلام عباس رمضانی پور امام جمعه رفسنجان:

سلایق مختلف سیاسی، همه در روز قدس رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند

امام جمعه رفسنجان گفت: امسال با حضور گسترده مردم همیشه در صحنه در راهپیمایی روز جهانی قدس، پاسخ قاطع به صهیونیست خواهیم داد.

سلایق مختلف سیاسی، همه در روز قدس رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند

حجت الاسلام عباس رمضانی پور امروز( 5 خرداد) در جلسه هماهنگی برگزاری آئین روز جهانی قدس در محل فرمانداری ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت علی علیه السلام و نیز سالگرد ارتحال امام راحل بیان کرد: رحلت جانسوز امام راحل را در هفته آینده داریم و هرساله برنامه ریزی برای اعزام علاقه مندان از رفسنجان جهت حضور در این مراسم می شد اما امسال به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان و روزه داری اعزامی نخواهیم داشت.

 

 

وی تصریح کرد: همه فتنه ها و شرارت هایی که در عالم اسلام به وجود می آید در قالب طرح توطئه صهیونیستی هاست و دولت های آمریکا و انگلیس یا وامدار هستند یا برخاسته از سرمایه های عظیم صهیونیست هاست که به وجود می آیند و سرتا پا از رژیم غاصب نامشروع صهیونیست پیروی و حمایت می کنند.

 

رمضانی پور خاطرنشان کرد: برخی کشورهای آزادی خواه مظلوم از جمله سید نصرالله لبنانی اعلام کرده اند که امسال با حضور گسترده روز جهانی قدس را گرامی می داریم و پاسخ قاطع به صهیونیست خواهیم داد و ما کشور ایران اسلامی نیز اعلام می کنیم که امسال هم در روز جهانی قدس با حضور گسترده مردم شریف ایران پاسخ قاطع به صهیونیست خواهیم داد؛ امروز کشورهای اسلامی کمترین تعرض از سوی دشمن را نمی توانند قبول کنند لذا هر مسلمانی وظیفه خود می داند که در این آیین شرکت کند.

 

 

وی ادامه داد: مکتب اسلام متعلق به همه ملت های اسلامی است و سلایق سیاسی در کشورها وجود دارد و در ایران هم کم و بیش سلایق سیاسی وجود دارد اما در این روز همه گروه ها و جناح ها می آیند و توطئه های ناروای دشمن و اعمال ناشایست دولت خبیث صهیونیست را محکوم خواهند کرد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان هم در این جلسه گفت: ساعت 10 و 30 دقیقه روز جمعه از میدان بسیج به سمت مصلی امام خامنه ای رفسنجان راهپیمایی روز جهانی قدس انجام خواهد شد و مردم انزجار خود را از دشمنان اسلام اعلام خواهند کرد.

 

 

حجت الاسلام مهدی حسنی کبوترخانی افزود: اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی حضور خواهند داشت و حجت الاسلام آقاتهرانی سخنران مراسم خواهد بود.


خروج