تأکید ائمه جمعه کرمان بر اجرای عدالت اجتماعی

ائمه جمعه استان کرمان بر رعایت عدالت اجتماعی در سطح کشور تأکید کردند.

تأکید ائمه جمعه کرمان بر اجرای عدالت اجتماعی

حجت‌الاسلام حسن منتظری امام جمعه شهر انار در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: اینکه دشمنان نمی‌توانند با فشارها و تهدیدها و تهمت‌ها ملت ایران را به زانو در بیاورند نتیجه‌ چهل سال ایستادگی، عزت، عظمت و اقتداری است که ملت ایران از خود نشان داده است.

وی با گرامیداشت ولادت حضرت معصومه (س) گفت: تبعیت از حضرت معصومه (س) که از بهترین الگوهای تربیتی و فرهنگی برای دختران جامعه اسلامی ماست.

منتظری گفت: اسلام با نشاط و شادی‌های حلال و مشروع موافق است ولی با شادی‌های حرام، اختلاط زن و مرد، رقص‌ها و پایکوبی‌ها به شدت مخالف است و نباید زمینه را برای چنین گناهانی فراهم کرد.

بزرگترین ناقض حقوق بشر خود آمریکاست

حجت‌الاسلام علی رفیعی امام جمعه فاریاب اظهار کرد: بزرگترین ناقض حقوق بشر خود آمریکاست و نمونه‌های زیادی از آن را در دنیا دیده و می‌بینیم.

وی در ادامه سالروز شهادت شهید مظلوم بهشتی را گرامی داشت و طهارت روح و ساده‌زیستی و روحیه همگرا و دشمن‌شناسی و بنده نگری ایشان را ستود.

امام جمعه فاریاب خاطرنشان کرد: صرفه‌جوئی در آب و برق با توجه به گرمی هوا ضروری است.

انتظار از قوه قضائیه اجرای عدالت اجتماعی است

حجت‌الاسلام علی رنجبر ماهانی امام جمعه ریگان گفت: انتظار مردم از قوه قضائیه اجرای عدالت اجتماعی و رصد کردن اموال بادآورده برخی از مسئولین ومبارزه با مفسدان دانه‌درشت است.

وی به روز افشای حقوق بشر آمریکایی اشاره کرد وافزود: برخی در کشور به دنبال تغییر ذائقه و باور مقاومت و ایستادگی هستند و ترس و رعب در دل ملت ایجاد می‌کنند.

امام جمعه ریگان با تبریک هفته قوه قضائیه افزود: مبارزه سخت‌گیرانه با فساد در درون قوه قضائیه و در خارج از قوه قضائیه مورد تاکید رهبری است.

با وجود همه تحریم‌ها و تهدیدها اقتدار خود را حفظ کردیم

امام جمعه سیرجان گفت: مظلومیت ملت ایران این است  که ما دچار ظالم هستیم و با وجود همه تهدیدها و تحریم‌ها اقتدار خود را حفظ کردیم و در سرنگونی پهباد پیشرفته آمریکا ثابت کردیم هر حرکت دشمن را با این اقتدار پاسخ می‌دهیم.

حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی افزود: سردرگمی و ناتوانی و تزلزل فکری سردمداران کاخ سفید به حدی است که در رفتارهای جاهلانه خود سردمداران سپاه و حتی رهبری نظام اسلامی را تحریم می‌کنند در صورتی که این تحریم‌ها هیچ نقشی در عزم و اراده ملت ما ندارد.

 

وی گفت: کسانی که اجلاس معامله قرن را برگزار کردند خودشان هم از هیچ تصمیم عاقلانه یا اقدام شایسته و حتی حرف معقولی برای گفتن نداشتند و این اجلاس با وقاحت تمام و بدون هیچ نتیجه‌ای پایان یافت و شکست خورد.

 

به نقل از خبرگزاری فاس


خروج