دشمن به دنبال توطئه چيني و ايجاد تفرقه در بين مردم است

رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان كرمان در سيرجان گفت:دشمن به دنبال توطئه چيني و ايجاد تفرقه در بين مردم است كه بايستي در راستاي پاسداشت زحماتي كه براي بارور شدن درخت انقلاب كشيده شده است دست به دست هم دهيم ستاد هماهنگي گراميداشت ايام ا… دهه فجر شهرستان سيرجان با هدف برنامه ...

دشمن به دنبال توطئه چيني و ايجاد تفرقه در بين مردم است

 رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان كرمان در سيرجان گفت:دشمن به دنبال توطئه چيني و ايجاد تفرقه در بين مردم است كه بايستي در راستاي پاسداشت زحماتي كه براي بارور شدن درخت انقلاب كشيده شده است دست به دست هم دهيم.
ستاد هماهنگي گراميداشت ايام ا… دهه فجر شهرستان سيرجان با هدف برنامه ريزي براي برگزاري هرچه باشكوه تر چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي ايران و با حضور صدفي رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كرمان برگزار شد.
در اين جلسه منصور مكي آبادي فرماندار سيرجان با اشاره به اهميت گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب گفت: امسال گراميداشت سالگرد پيروزي انقلاب بسيار مهم و حساس است چرا كه دشمن به دنبال توطئه چيني و ايجاد تفرقه در بين مردم است كه بايستي در راستاي پاسداشت زحماتي كه براي بارور شدن درخت انقلاب كشيده شده است دست به دست هم دهيم و در آستانه چهلمين سالگرد انقلاب دستاوردهاي عظيم ايران عزيز را به همگان نشان دهيم، باشد كه توطئه دشمن خنثي و نقشه هاي پليد آن براي براندازي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نقش بر آب شود.
صدفي نيز در بخشي از سخنان خود با اشاره به تلاش دشمنان در ايجاد تفرقه و ضعيف نشان دادن دستاوردهاي انقلاب گفت: در سيرجان نيز همانطور كه شاهد برنامه ها هستيم مسئولين همانند ساير نقاط كشور اهتمام لازم را در جهت حفظ شعائر مذهبي و انقلابي دارند و در آستانه چهلمين سالگرد انقلاب هستيم، انقلابي كه نقطه عطفي در تاريخ كشور محسوب مي شود و با سه مولفه مهم و تاثيرگذار توكل بر خدا، عنايات حضرت حق و رهبري امام خميني به پيروزي رسيد.
رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كرمان اضافه كرد: انقلاب ما يكي از روزهاي ماندگار تاريخ است در نظام جمهوري اسلامي و علاوه بر آن نگاه ملي كه به انقلاب وجود دارد يك نگاه اعتقادي هم هست كه بايد شكرگزار خداوند باشيم براي اين انقلاب و در جهت حفظ اين سرمايه تلاش كنيم.

صدفي خاطرنشان كرد: متاسفانه شاهد كينه توزي هاي دشمنان داخلي و خارجي از ابتداي پيروزي انقلاب تا كنون بوده و هستيم، نبايد اجازه بدهيم نقشه دشمنان عملي شود و وظيفه ما اين است كه خيرات و بركات انقلاب را ديده و به دشمن بگوييم و همچنين نبايد فراموش كنيم آسيب ها و نواقصي هم وجود دارد كه بايستي آن ها را شناسايي و مرتفع كنيم.


خروج