امام جمعه کرمان:

تفرقه‌افکنی و ایجاد بی‌اعتمادی در جامعه توطئه بزرگ دشمن است

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه حضور مردم در صحنه‌های مختلف دفاع از نظام مولفه‌ بزرگ قدرت جمهوری اسلامی است گفت: دشمن سعی دارد با تفرقه‌افکنی مردم را نسبت به نظام اسلامی بدبین و بی‌اعتمادی ایجاد کند و این توطئه بزرگ دشمن است.

تفرقه‌افکنی و ایجاد بی‌اعتمادی در جامعه توطئه بزرگ دشمن است

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین حسن‌ علیدادی‌سلیمانی امروز در سفر شهرستانی به رابر در جمع مردم رابر با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: سردار حاج قاسم سلیمانی افتخار جهان اسلام است که زادگاهش در منطقه رابر است.

وی با اشاره به اینکه مادران شهدا فرزندان سلحشوری را تقدیم نظام اسلامی کردند گفت: دلیل محبوبیت سردار سلیمانی سر به زیری او است و او یک انسان خود‌ساخته است، این سردار اسلام به همان اندازه که در دنیا بزرگ شده در درون خودش خود را کوچک کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه امام سجاد‌(ع) می‌فرماید خدایا به هر اندازه که به من درجه دنیوی می‌دهی به همان اندازه مرا در درون خود کوچک کن افزود: امنیت امروز ما مرهون خون شهدا است چرا که 15 کشور در همسایگی ایران است اما ایران امن‌ترین و قدرتمندترین کشور منطقه است.

وی با اشاره به اینکه ما در جنگ تحمیلی هزینه این امنیت و اقتدار را دادیم و شهدای ما کاری کارستان انجام دادند خاطر‌نشان کرد: در کشور ما ظرفیتهای عظیمی نهفته است که باید از آنها بهره گرفته و به خودمان اتکا کنیم.

علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه جمعیت جوان کشور بزرگترین سرمایه است، به‌ویژه که ما دارای جمعیت جوان تحصیل‌کرده هستیم گفت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف و در بحران‌ها و در دفاع از نظام اسلامی از مولفه‌های بزرگ قدرت جمهوری اسلامی ایران است و دشمن به‌خوبی متوجه این سرمایه عظیم شده است


وی با اشاره به اینکه‌ دشمن سعی دارد با تفرقه‌افکنی مردم را نسبت به نظام اسلامی بدبین و بی‌اعتمادی ایجاد کند و این توطئه بزرگ دشمن است افزود: دشمن می‌داند با ایران نمی‌تواند وارد جنگ سخت نظامی بشود و اگر هم وارد شود هزینه جنگ با ایران بسیار سنگین است.

امام جمعه کرمان با تاکید بر اینکه آمریکا توان رویارویی با ایران در جنگ نظامی را ندارد تصریح کرد: مردم ایران حضور در جبهه علیه باطل را اعتقاد اسلامی می‌دانند و با روحیه ایثار و شهادت وارد این عرصه می‌شوند در حالی‌که سربازان دیگر کشورها از این روحیه بی‌بهره بوده و دنبال منافع مالی هستند.

وی با بیان اینکه دشمن سعی می‌کند با انواع تحریم‌های ظالمانه فشار اقتصادی بر مردم ما وارد کند که در همین موضوع نیز ناکام مانده است گفت: ایران یک کشور کاملا استراتژیک بوده و دسترسی آن به آب‌های آزاد بی‌نظیر است.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه دشمن قابلیت تحریم ایران را ندارد تاکید کرد: به برکت انقلاب اسلامی جوانان ما از دانش خوب برخوردارند و با استفاده از این ظرفیت بزرگ تمام توطئه‌های دشمن خنثی می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز قدرت ایران در عرصه علمی در رشته‌های مختلف دنیا را شگفت‌زده کرده است افزود: این پیشرفت علمی در حالی انجام شده که ما در سخت‌ترین شرایط تحریم بوده‌ایم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه قدرت نظامی ایران به حدی رسیده که هیچ کشوری در دنیا جرات حمله به ایران را ندارد و نه اینکه جرات ندارد حتی فکر حمله را هم در سر نمی‌تواند داشته باشد گفت: دیدیم که چگونه پهباد آمریکا ساقط شد و آمریکا جرات پاسخگویی را هم نداشت.


خروج