جمهوری اسلامی با اقتدار و مقاومت راهش را ادامه می‌دهد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: جمهوری اسلامی با اقتدار و مقاومت، همچون 40 سال گذشته راهش را ادامه خواهد داد.

جمهوری اسلامی با اقتدار و مقاومت راهش را ادامه می‌دهد

سردار غلامعلی ابوحمزه در گردهمایی بصیرتی یاوران انقلاب این شهرستان اظهار داشت: اروپایی‌ها و آمریکا سه سال وقت مردم و مسئولین را گرفتند و تعهداتشان را انجام نداند و امروز با فرار روبه‌جلو ایران را تهدید می‌کنند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: بحث برجام و مذاکره هسته‌ای با ایران تله بود و مقدمه‌ای بود برای اینکه برجام‌های دیگری را آمریکا و اروپایی‌ها در دستور کار بگذارند تا بتوانند طرح‌های خصمانه‌ای که علیه ایران طراحی کرده بودند انجام دهند.

ابوحمزه گفت: تنها کسی که دست اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها را رو کرد رهبر انقلاب بودند و فرمودند هیچ‌کس حق ندارد در نظام جمهوری اسلامی غیر از بحث برجام هسته‌ای وارد موضوعات دیگر شود.

وی تصریح کرد: متأسفانه بعضی در کشور فکر می‌کنند اروپا با آمریکا تفاوت دارد در حالی‌ که اروپایی‌ها هیچ تفاوتی با آمریکایی‌ها ندارند و در این 40 سال اروپایی‌ها هیچ موضعی خلاف آمریکا در مورد ایران نگرفته‌اند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به جنایت‌های آمریکا و کشورهای اروپایی در دنیا گفت: جمهوری اسلامی با اقتدار و مقاومت، همچون 40 سال گذشته راهش را ادامه خواهد داد.

 

ابوحمزه با انتقاد از کسانی که می‌گویند سپاه دنبال مهندسی انتخابات است گفت: این حرف بی‌ربطی است و نقش سپاه در انتخابات آگاه‌سازی نسبت به بدنه جامعه در عرصه‌ها مختلف و دعوت از مردم برای حضور حداکثری در تعیین سرنوشت خود است.


خروج