امام جمعه جیرفت:

عزت امروز جامعه اسلامی محصول تفکر مقاومت است

امام جمعه جیرفت گفت: اولین شاخصه از منظومه فکری رهبری، منطق مقاومت و عزت امروز جامعه اسلامی محصول تفکر مقاومت است.

عزت امروز جامعه اسلامی محصول تفکر مقاومت است

حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر در خطبه نماز جمعه جیرفت با تبریک ایام میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) اظهار داشت: بهترین سوغات پدر و مادر به دخترشان و زوجین به یکدیگر التفات و حوصله به یکدیگر در زندگی است در کانون خانواده، اعضای خانواده با زبان مهربانی و محبت با یکدیگر صحبت کنند و مادر به عنوان مدیر عاطفی خانواده باید کانون خانواده را پُر از محبت قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه از جمله نکات مهم برای نیروهای انقلابی، آشنایی با منظومه فکری امام خامنه‌ای است، بیان داشت: اولین شاخصه از منظومه فکری رهبری، منطق مقاومت است و در منظومه فکری ایشان مقاومت رمز پیروزی است و سازش عامل شکست است.

امام جمعه جیرفت با بیان اینکه عزت امروز جامعه اسلامی ما را ببینید که محصول تفکر مقاومت است، عنوان داشت: ژاپن پیام رئیس جمهور آمریکا را می‌آورد و امام امت حتی پیام آنها را تحویل نمی‌گیرد و جواب نمی‌دهد و رئیس جمهور فرانسه را با باج می‌خواهند واسطه کنند.

سعادت‌فر ادامه داد: رهبری به زیبایی فرمودند که قدرت نظامی را با اقتدار به دست آوردیم و با قدرت حفظ می‌کنیم و با قدرت افزایش خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس ششم که پیشنهاد جام زهر را به امام امت دادند باید بدانند که این ناجوانمردی و ساده لوحی آنها و اگر نگوییم خیانت آنها هرگز از حافظه تاریخی ملت انقلابی ما پاک نخواهد شد، اظهار داشت: ملت غیور و انقلابی در آستانه‌ اولین انتخابات مجلس در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به این افراد اجازه تجربه صندلی مجلس را نخواهند داد.

سعادت‌فر با بیان اینکه برجام تحفه کدخدای لیبرال‌ها برای عاشقان غرب بود که متاسفانه بوی تعفن آن حتی دلدادگان به غرب را فراری داده است، تصریح کرد: به هشدار و شروط رهبری توجه نکردند که رهبری فرمودند به آمریکا و اروپا اعتماد نکنید و اینها بعد از حدود ۱۴ ماه هنوز معطل اینستکس هستند.

امام جمعه جیرفت ادامه داد: اینستکس در واقع ابزار پشتیبان مبادله‌ تجاری از طرف اتحادیه اروپا است و بعد از خروج آمریکا از برجام، اروپایی‌ها به ایران توصیه ماندن در برجام را دادند و اکنون طرح اینستکس را دادند.

 

وی بیان داشت: اینستکس زمانی خوب است که ما هر کالایی خواستیم بخریم و آنها می‌گویند که شما فقط حق خرید غذا و دارو دارید و بدانید که خرید غذا و دارو شامل تحریم نمی‌شود و ما از مسئولین تقاضا داریم که برخورد انقلابی و عاجل شایسته و مطابق با غیرت انقلابی داشته باشند.


خروج