نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان:

مردم می‌خواهند زمینه‌های فساد برداشته شود

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم می‌خواهند زمینه‌های فساد برداشته شود چراکه جمهوری اسلامی با سستی و فساد بیگانه است.

مردم می‌خواهند زمینه‌های فساد برداشته شود

حجت‌الاسلام امان‌الله علیمرادی  در جیرفت اظهار داشت: ما اعتقاد داریم که مردم ایران حافظ انقلاب خود خواهند بود چرا این که این را هدیه و عطیه الهی می‌دانند و این انقلاب یک مائده آسمانی است و ریشه انقلاب اسلامی در جان آحاد ملت ایران جا دارد.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در واقع انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته در جلوه سیاسی و اجتماعی مردم ایران دارد ، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران در واقع برای حاکمیت اسلام بود و تا تحقق آرمان‌های انقلاب که همان آرمان‌های انبیاء و اولیاء است این راه را ادامه می‌دهند.

وی تصریح کرد: با انقلاب اسلامی ایران ولایت فقیه بر این ملت حاکم شد و مردم ما به خوبی می‌دانند سلطه کفار و اجانب دفع شد ،یک زمانی دشمنان به ملت ایران به چشم یک برده نگاه می‌کردند و به برکت انقلاب این سلطه از ملت برداشته شده است .

علیمرادی اظهار کرد: ملت ایران به خوبی می‌دانند با وجود مشکلات اقتصادی و تنگناهای اقتصادی این را به حساب اصل نظام نمی‌گذراند و از ضعف بعضی مدیران می‌دانند و به‌خاطر همین اصرار می‌کنند این ضعف‌ها  کاسته و حذف شود.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم می‌خواهند زمینه‌های فساد برداشته شود چراکه جمهوری اسلامی با سستی و فساد بیگانه است و مردم در تمام صحنه‌های انقلاب حضور فعال و گسترده داشتند.

 

وی با بیان اینکه مردم صاحب انقلاب هستند و هویت مسئولان در نظام جمهوری اسلامی، هویت خدمت‌گذاری به مردم است، بیان داشت: امسال نیز مردم چهلمین سال پیروزی انقلاب را گرامی می‌دارند و باشکوه و عظمت بی‌سابقه‌ای اعلام موضع می‌کنند و دوستان را در عالم شاد می‌کنند.


خروج