اسراییل را تمام شده می دانیم

رئیس دادگاه‌های انقلاب استان تهران با اشاره به وضعیت امروز اسراییل تصریح کرد: از زمانی که رهبری فرمود ۲۵ سال آینده را نخواهد دید ما اسراییل را تمام شده دیدیم و باید فکری برای خود بکنند و مکانی برای خود فراهم آورند.

اسراییل را تمام شده می دانیم

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی، رئیس دادگاه‌های انقلاب استان تهران، در جمع راهپیمایان روز قدس  ریگان در سخنانی با بیان اینکه حضور یکایک شما تیری بر قلب اسرائیل و آمریکای جنایت کار است؛ درباره قوم یهود گفت: آنها قومی بودند که از همان زمان حضرت موسی لجاجت و نادانی آنها آنقدر زیاد بود که به هر سمتی هدایت می شدند از طرف دیگر منحرف می شدند.

 وی با اشاره به اینکه حضرت موسی آنها را نجات داد در حالیکه فرعونیان مردان آنها را می کشتند و زنانشان را به بیگاری می گرفتند؛ افزود: بهانه پشت بهانه می گرفتند؛ قوم لجوج و نادانی که هر چه حضرت موسی می کرد نمی توانست آنها را سامان دهد و امروز این صهیونیست قاتل جانی و این نااهلان باقیمانده همان قوم یهود هستند.

  حجت الاسلام غضنفرآبادی وضعیت اسراییل امروز را مورد توجه قرار داد و پیش از آن با اشاره به جنگ ۶ روزه که ۱۲ کشور مسلمان آماده جنگ با اسراییل شدند اما با پیروزی قاطع اسراییل تمام و ۲۰ هزار مسلمان در آن جنگ کشته شد و مناطقی در تصرف آنها در آمد؛ اظهار داشت: از آن زمان سرمست و مغرور شدند که خودشان را با عنوان لشکر و قدرت بزرگ در دنیا مطرح می کردند.

 

 

وی گفت:  آنقدر جولان داد و آدم در فلسطین کشت و هر کار می خواست انجام می داد و کسی قدرت نمی کرد به او پیزی بگوید امروز اما امروز وضعیت اسراییل این است {که می بیند}علیرغم اینکه آن ۱۲ کشور دیگر نیستند؛ در جنگ ۳۳ روزه اسراییل و لبنان در ۱۳ سال قبل کل تلاش های اسراییل و کل بمباران ها{نتیجه نداد} مقاومت بعد از آن جنگ بین بچه های مقاومت فلسطین با اسراییل انجام شد و در نوار غزه که منطقه محدودی است، باوجود  هواپیماها و بمباران آنها اما مقاومت قدرت خود را نشان داد و بعد از ۲۲ روز اسراییلی ها تن به سازش داده و حملات خود را کاهش دادند تا اینکه آخرین جنگ به ۴۸ ساعت در یکی دو ماه اخیر رسید.

 نماینده سابق مردم بم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این وضعیت اسراییل است؛ از زمانی که رهبری فرمود ۲۵ سال آینده را نخواهد دید ما اسراییل را تمام شده دیدیم و باید فکری برای خود بکنند و مکانی برای خود فراهم آورند.

 وی تأکید کرد: تنها راه نجات فلسطین مقاومت و مبازه است؛ در درون مردم فلسطین عده ای فریب نقشه های دشمن را خوردند زیرا دشمن برای مردم نقشه های متفاوت می کشد و فتنه هایی که می خواست مقاومت را معطل کند؛ معامله قرن نیز روشن است؛ توطئه ای برای نابودی فلسطین که البته رقم نخواهد خورد. نقشه دشمن شکست مقاومت و ایستادگی مردم است. دشمن دنبال توطئه است ما را به چیزهای واهی وعده دهد یا آنکه ما را از سایه جنگ می ترسانند اما ما باید مقاومت و اتکاء به نیروی داخلی داشته باشیم.


خروج