امام جمعه رفسنجان گفت:

پیاده‌روی اربعین تجلی همدلی برای ظهور است

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور امروز در خطبه‌های امروز نماز جمعه اظهار داشت: کشاورزان حوصله به خرج دهند تا قیمت محصول تعیین شود و بانک‌ها هم مهلت دهند تا کشاورزان متضرر نشوند و منفعت زحمات‌شان نصیب دیگران نشود.

پیاده‌روی اربعین تجلی همدلی برای ظهور است

وی بیان داشت: کشاورزان برای بهره‌وری حتما با دانش و راهبردهای علمی جلو بروند و کشاورزی را علمی ادامه دهند که قطعا جواب می‌گیرند.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: زیارت و پیاده‌روی اربعین تجلی همدلی وفادارانه برای ظهور امام زمان(عج) است که امیدواریم این معنا تحقق پیدا کند فرآیند اربعین که امروز شکل گرفته باید به یک تمدن نوین اسلامی منجر شود.

رمضانی‌پور در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اینکه لازم است ورزش‌های سالم در جامعه ترویج شود و به دور از اختلاط و آلودگی به گناه انجام شود، تصریح کرد: خواهران باید در محیط محصور ورزش کنند انجام دوچرخه‌سواری و اسب سواری در برابر چشم نامحرم حرام است و باید با کسانی که حریم‌شکنی و قداست‌شکنی می‌کنند برخورد شود.

امام جمعه فسنجان افزود: باید برنامه‌ریزی صحیح برای پیشرفت همه جانبه کشور انجام شود زمان انتخابات برای گرفتن رای وعده می‌دهند و برای عزت و حفظ ارزش پول ملی حرف‌هایی می‌زنند اما وعده‌ها بی عمل می‌شود و مدیریتی نمی‌بینیم بعد می‌آیند می‌گویند بیاییم از مردم بپرسیم و رفراندوم برگزار کنیم.

 

رمضانی‌پور به دستگیری روح الله زم سرشبکه «آمد نیور» توسط سازمان اطلاعات سپاه اشاره کرد و گفت: دستگیری یک ترویست رسانه ای به نام روح الله زم رخ نمایی از اقتدار و  یک شاهکار بزرگ اطلاعاتی سپاه بود و این مهم نشان از این دارد که سپاه در داخل و خارج دارای عزت و اقتدار بالایی است.

 

به نقل از خبرگزاری فارس


خروج