آمریکا شکست خورده میدان سیاست است

امام جمعه سیرجان گفت: آمریکا شکست خورده میدان سیاست حتی در زمینه دیپلماسی است.

آمریکا شکست خورده میدان سیاست است

حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امروز در خطبه‌های نماز اظهار داشت: با هر اقدام دستگاه حاکمه آمریکا و شخص ترامپ، باطن شیطانی و نفاق آنان بیشتر آشکار می‌شود.

وی عنوان کرد: این اقدام تحریم وزیر خارجه یک کشور آن هم به بهانه اینکه وی سیاست‌های نظام و کشورش را به جهان مطرح می‌کند باید اعلام کرد که آمریکا شکست خورده میدان سیاست حتی در زمینه دیپلماسی است.

امام جمعه سیرجان افزود: مقاومت در مقابل دشمنان لازمه اقتدار و پیروزی نهایی است و همین ایستادگی و مقاومت موجب عقب‌نشینی آمریکا از مواضع جنگ‌طلبانه خود شد وهمین مقاومت شکست و نابودی آمریکا و صهیونیست‌ها را رقم می‌زند.

حسینی گفت: مردم یمن نیز با همین ایستادگی و مقاومت آل سعود را از اقدام نظامی خود پشیمان کردند و طی یک هفته یمنی‌ها 9 فروند پهباد سعودی را ساقط کردند و آل سعود به زودی تسلیم خواهد شد وبا شکستی مفتضانه به جنگ افروزی خود پایان خواهد داد.

خطیب جمعه سیرجان به برنامه جدی دشمنان در ترویج فرهنگ بدحجابی و بی‌حجابی و حمایت از آن اشاره و بیان کرد: تذکر لسانی نباید فراموش شود و ضرورت اجرایی دارد و در این زمینه هم پلیس با اقتدار وارد عمل شده است که باید قدردان نیروی انتظامی در حفظ حرمت‌ها و امنیت روانی مردم شد.

 

حسینی از رئیس قوه قضائیه مبنی بر دستور رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی خارج از نوبت قدردانی کرد و اظهار داشت: طی این مدت برای 978 پرونده حکم صادر شده و مردم هم در این اقدام ابراز خرسندی و رضایت دارند.

 

به نقل از خبرگزاری فارس


خروج