استاندار کرمان:

یکی از این نعمت‌های استان کرمان وجود نیروهای ارزشمند در سطح کشور است

استاندار کرمان با بیان اینکه آیت‌الله جعفری در ایجاد هماهنگی و تعامل بین اجزای حاکمیت در استان بسیار موثر بود گفت: وی در خطبه‌های نماز جمعه به‌خوبی این حس را در مردم ایجاد کرد تا مردم در فراز و نشیب‌های کشور از نظام حمایت کنند.

 یکی از این نعمت‌های استان کرمان وجود نیروهای ارزشمند در سطح کشور است

محمدجواد فدائی صبح امروز در آئین نکوداشت آیت‌الله جعفری امام جمعه سابق کرمان با حضور آیت‌الله محمد محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری و سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان برگزار شد اظهار داشت: آیت‌الله جعفری از مصادیق بارز کلام امام صادق(ع) است که فرمود با عمل مردم را به دین دعوت کنید.

وی با بیان اینکه امام صادق(ع) فرمود مردم باید در شما ورع به دین را ببینند تا برای آنها انگیزه شود به دین بپوندند گفت: آیت‌الله جعفری با رفتار و منش و اخلاق و سبک زندگی خود مردم را به سمت اسلام و انقلاب آورد و در استان کرمان بسیار موثر بود.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه آیت‌الله جعفری کمک زیادی به دولت‌ها برای موفقیت داشت افزود: آیت‌الله جعفری نظارتی صادقانه دقیق و سازنده بر عملکرد دولت داشت و این نظارت، نظارت ایرادگیری نبود.

وی افزود: آیت‌الله جعفری در ایجاد هماهنگی و تعامل بین اجزای حاکمیت در استان بسیار موثر بود و باعث شد انسجام قابل توجهی در اجزای حکومت در استان ایجاد شود که عامل توسعه و موفقیت استان است.

فدایی با بیان اینکه آیت‌الله جعفری در بحث جامعه‌پذیری سیاسی کار مهمی انجام داد یادآور شد: وی در خطبه‌های نماز جمعه به‌خوبی این حس را در مردم ایجاد کرد تا مردم در فراز و نشیب‌های کشور از نظام حمایت کنند.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان نعمت‌های خدادادی زیادی دارد گفت: یکی از این نعمت‌ها وجود نیروهای انسانی ارزشمند در سطح کشور است.


خروج