مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد

همنشینی مسئولان و خیران با نیازمندان در ماه رمضان/ ۶زندانی جرائم غیرعمد به آغوش خانواده برمی گردد

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: در طرح مفتاح الجنه ضمن حفظ شأن و عزت خانواده های نیازمند و تفقد و دلجویی از ایشان، در جهت رفع مشکلات آنان نیز اقداماتی می شود که برکات معنوی برای مسئولین و دربردارنده برکات مادی برای این خانواده ها است.

همنشینی مسئولان و خیران با نیازمندان در ماه رمضان/ ۶زندانی جرائم غیرعمد به آغوش خانواده برمی گردد

یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان، در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری شبستان با اشاره به اینکه طرح مفتاح الجنه طی ۱۴ روزی که از ماه مبارک رمضان می گذرد با استقبال خوبی مواجه است؛ افزود: یکی از کارهای زیبا همنشینی مسئولین و خیرین با خانواده های محرومین است که از اول ماه مبارک طی سه نوبت صبح و عصر و شب به اقتصای زمانی که مسئولین دارند در جمع خانواده های نیازمند حضور پیدا می کنند.

 

وی ادامه داد: در این دیدارها ضمن حفظ شأن و عزت این خانواده ها و تفقد و دلجویی از ایشان، در جهت رفع مشکلات آنان نیز اقداماتی می شود که برکات معنوی برای مسئولین و دربردارنده برکات مادی برای خانواده های نیازمند است.

 

صادقی با افزودن اینکه در این بازدیدها روزانه 40تا 50 خانواده مورد بازدید مسئولین قرار می گیرد؛ بیان کرد: جمعیت کل تحت پوشش کمیته امداد در مرکز استان کرمان حدود 6 هزار خانواده است که رقم بالایی است.

 

وی در ادامه از تدارک برنامه اطعام و افطاری و هماهنگی با خیرین در این زمینه برای تهیه سبد غذایی و توزیع غذای گرم در میان محرومین همزمان با میلاد کریم اهل بیت خبر داد.

 

 

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان اعلام کرد: همچنین به مناسبت ماه مبارک رمضان و ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام)، یکی از خیرین این نهاد در اقدامی خداپسندانه زمینه آزادی ۶ زندانی جرائم غیر عمد را فراهم کرد و برای آزادی این تعداد زندانی بیش از 36 میلیون تومان هزینه کرده است.


خروج