همکاری سپاه کرمان در ساخت بیش از هزار واحد مسکونی محرومان

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: سپاه ثارالله با همکاری کمیته امداد، ۷۴۶ واحد مسکونی برای مددجویان در حال ساخت دارد و برای مددجویان بهزیستی نیز ۳۰۰ واحد خواهد ساخت.

همکاری سپاه کرمان در ساخت بیش از هزار واحد مسکونی محرومان

سردار غلامعلی ابوحمزه امروز در نشست بصیرتی و روشنگری در این شهرستان اظهار داشت: یکی از عملیات‌هایی که در دوران دفاع مقدس اثرگذار بود عملیات بیت المقدس بود که خرمشهر آزاد شد و خونین‌شهر تبدیل به خرمشهر شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: پس از آزادسازی خرمشهر حضرت امام (ره) خواستار معرفی متجاوز جنگ شد تا در مجامع بین‌المللی فرد متجاوز تنبیه شود و غرامت طرف مقابل را بپردازد و به مرزهای بین‌المللی برگردد و دیگر حق تعرض نداشته باشد که دشمن برخی از این شرط‌ها را نپذیرفت، اینجا بود که جنگ ادامه پیدا کرد و تا پیروزی و رفع فتنه جریان داشت.

وی عنوان کرد: پس از عملیات‌های پی در پی و مشخص شدن قدرت و صلابت نیروهای نظامی و بسیج، کشورهای شرقی، غربی و منطقه به این جمع‌بندی رسیدند که توان مقابله با رزمندگان ایران اسلامی را ندارند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان داشت: برای پرنده بدون سرنشین، آمریکا ۲۰۰ میلیون دلار هزینه کرد تا مسائل جاسوسی در ابعاد مختلف را به مرکز ارائه کند لذا این پرنده به دست رزمندگان توانمند سپاه پاسداران سقوط کرد تا دشمنان بفهمند هر کسی با هر تجهیزات و امکاناتی به خاک‌ کشور وارد شود با او برخورد خواهد شد. 

ابوحمزه ابراز داشت: امنیت خط قرمر نظام جمهوری اسلامی است و هر کس بخواهد از آن عبور کند، نابود خواهد شد چون جمهوری اسلامی از کسی ترس و واهمه ندارد و متجاوز را به سزای اعمالش خواهند رساند.

وی تاکید کرد: ما به خاطر اسلام، ولایت و رهبری، ایثار و فداکاری مردم این قدرت را کسب کردیم لذا ما بدهکار انقلاب هستیم، وظیفه مسئولین خدمت به مردم است و هر کاری می‌شود برای مردم انجام دهیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خواستار توجه به گام دوم انقلاب شد و افزود: باید تمسک به اسلام علوی و ناب محمدی داشته باشیم و اطاعت از مقام‌ معظم رهبری در تمام عرصه‌ها و ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان را مد نظر داشته باشیم.

ابوحمزه بیان داشت: کار سپاه و بسیج به‌عنوان یاران انقلاب، مردم‌داری و مردم‌یاری است در سطح استان ۶۰۰ صندوق اشتغالزا راه‌اندازی کردیم و با همکاری کمیته امداد، ۷۴۶ واحد را برای مددجویان در حال ساخت داریم و برای مددجویان بهزیستی ۳۰۰ واحد خواهیم ساخت.

وی تاکید کرد: حضور تیم‌های پزشکی در مناطق محروم به صورت ماهانه، راه‌اندازی گشت‌های رضویون، مبارزه با آفت‌های کشاورزی، تلاش در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی، بحث محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی و... از جمله اقدامات سپاه پاسداران است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: تمام تلاش دشمن در راستای نا امید کردن مردم است و عده‌ای ناآگاهانه و عده‌ای مغرضانه حرف می‌زنند در حالی که کارهای فراوانی طی چهل سال گذشته انجام شده لذا امروز انقلاب امید مستضعفین و مظلومان جهان است.


خروج