راهپیمایی مردم کرمان در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

راهپیمایی مردم کرمان در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت بعد از نماز جمعه برگزار شد.

راهپیمایی مردم کرمان در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

مردم ولایتمدار و روزه‌دار کرمانی ظهر امروز و بعد از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی گسترده ضداستکباری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی شرکت کردند.

نمازگزاران کرمانی پس از اقامه نماز جمعه از مصلای بزرگ امام علی(ع) به سمت میدان بسیج در صفوف مستحکم حرکت کرده و با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» حمایت خود از نظام جمهوری اسلامی را بار دیگر به اثبات رساندند.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه ضد آمریکایی قرائت شد.

 در بخشی از این قطعنامه ضمن تجدید میثاق با آرمان­های بلند امام راحل رحمت‌الله‌علیه و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری مدظله العالی، تقویت روحیه مقاومت و انقلابی­گری برای حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات دانسته شده،  وتأثیرناپذیری از وسوسه­ های دشمنان خارجی و خودباختگان داخلی - حفظ وحدت و انسجام ملی با تبعیت محض از منویات مقتدای عظیم‌الشأن امّت اسلامی تنها راه غلبه بر دشمن عنود در جنگ ترکیبی شیطان بزرگ و اذنابش  اعلام شد.

همچنین با تقدیر و سپاس از مجاهدت­ های نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و قوای نظامی و انتظامی کشور، به سران آمریکا خاصه رییس­ جمهور احمق آن هشدار داده شد، هر گونه تحرک و تهدید علیه ایرانِ همیشه سرافراز، با واکنش قاطع و مشت آهنین جوانان این سرزمین روبرو  می شود.

 در بندهایی از این بیانیه آمده است: با توجه به بی­ اثر شدن معاهده برجام و اثبات چندباره بدعهدی طاغوت‌اعظم و غیرقابل اعتماد بودنِ کشورهای اروپایی، تقویت بنیه اقتصادی کشور با رونق تولید و تحقق عملی اقتصاد مقاومتی، توقف کامل اجرای یک­طرفه تعهدات جمهوری اسلامی ایران در توافقنامه نقض‌شده موسوم به برجام و خروج کامل از این معاهده در صورت تداوم بدقولی و عهدشکنیِ کشورهای اروپایی را امری قطعی قلمداد و مصرّانه خواهانیم.

همچنین در این قطعنامه بر ملاک عمل قراردادن منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی – بی‌اعتمادی مطلق به بیگانگان – تسلیم نشدن در برابر زیاده‌خواهی‌های استکباری مجامع بین‌المللی از جمله سند ننگین ۲۰۳۰ و اف‌ای‌تی‌اف (FATF) – اقدام جهادی در برابر آرایش جنگی دشمن و مقابله قاطع با پدیده شوم تورم و گرانی و پرهیز از اشرافی‌گری تاکید شد.

 

راه پیمایان شرکت در این راهپیمایی را به‌منزله اعلام حضور آگاهانه و مقتدرانه ملّت در برابر تشدید توطئه‌های رذیلانه و تهدیدات شیطان‌بزرگ آمریکا و مزدوران منطقه‌ای آن و حمایت از آغاز مقابله نهادهای مسؤول با عهدشکنی و بدقولی کشورهای طرف مذاکره هسته‌ای اعلام کردند و  برداشتن گام‌های جدّی و اقدام قاطعانه بدون عقب‌نشینی از مواضع تا شکست مفتضحانه آمریکا و اذنابش را خواستار شدند.


خروج