1398/07/06
حسین انجم شعاع:

در 13 آبان مردم بار دیگر با حضور خود دشمنان اسلام را ناامید خواهند کرد.

صبح امروز مهران شیخی (مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان) به همراه چند تن از معاونین و اعضای اتحادیه با سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو کردند.

در 13 آبان مردم بار دیگر با حضور خود دشمنان اسلام را ناامید خواهند کرد.

در ابتدای این دیدار شیخی ضمن تبریک انتصاب حاج آقا انجم شعاع به عنوان سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به بیان برنامه ها و فعالیت های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پرداخت و آمادگی خود را برای هر گونه همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام نمود.

در ادامه حاج آقای انجم شعاع ضمن تشکر از حضور ایشان و همراهان، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را یکی از اعضای فعال شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانست که در تمامی برنامه ها در کنار شورا بوده و برنامه های جذاب و پرمحتوایی برای مخاطبین خود ارائه میدهد.

وی با بیان اینکه ما و اتحادیه یک هدف را دنبال می کنیم افزود: سرافرازی انقلاب و اسلام هدف مشترک ماست و زمانی که پتانسیل اتحادیه با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جمع می شود یک هم افزایی در راستای حفظ ارزش های اسلام، آرمان های امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) صورت می پذیرد.

وی تاکید کرد: دشمنان ما چگونه برای اهداف باطلی که دارند با تمام توان کار می کنند ما نیز باید برای اهداف به حق خود بیشتر تلاش کنیم تا دوستان انقلاب امیدوار و دشمنان ما ناامید شوند.

انجم شعاع در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط فعلی منطقه و سیاست های استکباری آمریکا 13 آبان امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار است که مردم با حضور خود باری دیگر دشمنان را ناامید خواهند کرد.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در خصوص برنامه های 13 آبان اتخاذ گردید.


خروج