حسین انجم شعاع:

حادثه مسجد جامع کرمان یکی از حوادث مهم انقلاب اسلامی

جلسه ستاد 24 مهر (سالروز به آتش کشیدن مسجد جامعه کرمان) با حضور اعضای مجمع نمایندگان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و همچنین نماینده مسجد جامع کرمان برگزار گردید.

حادثه مسجد جامع کرمان یکی از حوادث مهم انقلاب اسلامی

 

در ابتدای این جلسه اعضای شورا با تبریک انتصاب حاج آقای انجم شعاع به عنوان سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان بر حمایت از ایشان و برنامه های شورا تاکید کردند.

سپس حاج آقای انجم شعاع ضمن تشکر از حضور اعضا در مراسم تکریم و معارفه به اهمیت حادثه24 مهر در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و افزودند: حمله به مردم انقلابی و به آتش کشیدن مسجد جامع کرمان توسط عمال رژیم شاهنشاهی باعث به جوش آمدن خون ملت ایران شد که در نهایت به پیروزی انقلاب اسلامی ختم گردید.

وی حادثه مسجد جامع کرمان را یکی از حوادث مهم انقلاب اسلامی دانست و گفت: همانگونه که حوادث 17 شهریور و سینما رکس آبادان در تاریخ انقلاب ماندگار شدند حادثه به آتش کشیده شدن مسجد جامع کرمان نیز در تاریح انقلاب اسلامی ماندگار شده است.

در ادامه انجم شعاع از هیئت امنای مسجد جامع کرمان تشکر ویژه ای داشت و گفت: هر ساله هیئت امنای این مسجد برای برگزاری سالگرد این حادثه نهایت همکاری را با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان دارند.

در ادامه پس از تبادل نظر برنامه ریزی برای این روز صورت گرفت.

 


خروج