فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش:

بازدید از موزه ذوالفقار کرمان در ایام هفته دفاع مقدس رایگان است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش با اشاره به اینکه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان کرمان به‌مناسبت سالروز شکست حصر آبادان برگزار می‌شود گفت: بازدید از موزه ذوالفقار ارتش کرمان در ایام هفته دفاع مقدس رایگان است.

بازدید از موزه ذوالفقار کرمان در ایام هفته دفاع مقدس رایگان است

امیر مهدی معمارباشی صبح امروز در کمیته استانی دفاع مقدس با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب دفاع مقدس را یک گنجینه تمام نشدنی می‌دانند اظهار داشت: هفته دفاع مقدس باید با این نگاه برگزار شود.

وی با بیان اینکه افرادی که در دفاع مقدس حضور داشتند از جان و مال و هر آنچه که داشتند، گذشتند و باید این روحیه را در جامعه ترویج داد عنوان کرد: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان کرمان ششم مهرماه در مرکز آموزش برگزار می‌شود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش با اشاره به اینکه این صبحگاه به‌مناسبت سالروز شکست حصر آبادان برگزار می‌شود گفت: بازدید از موزه ذوالفقار ارتش در ایام هفته دفاع مقدس رایگان است.

 

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این ایام عنوان کرد: مراسم تجلیل از سربازان و دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان نیز از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

محمدجواد فدائی استاندار کرمان در این جلسه با اشاره به اینکه در هفته دفاع مقدس باید بزرگداشت افرادی که در این دوران حضور داشتند انجام شود اظهار داشت: زحمات زیادی در دوران دفاع مقدس کشیده شده است.

استاندار کرمان ایجاد آمادگی و حفظ آمادگی همه جانبه را هدف دیگر بزرگداشت هفته دفاع مقدس دانست و گفت: تجربه‌های دفاع مقدس باید به نسل امروز منتقل شود و با انتقال تجربیات آمادگی جامعه حفظ شود.

 

به نقل از خبرگزاری تسنیم


خروج