1398/08/11
امام جمعه رفسنجان:

13 آبان یک انقلاب بزرگ در انقلاب اسلامی بود

امام جمعه رفسنجان گفت: در 13 آبان 58 لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد و یک انقلاب بزرگ در انقلاب اسلامی ما به وجود آمد و دست خون آشام آمریکا از کشور و نظام ما قطع شد

13 آبان یک انقلاب بزرگ در انقلاب اسلامی بود

 امام جمعه رفسنجان در خطبه های این هفته نماز جمعه به 13 آبان ماه اشاره کرد و گفت: در 13 آبان 58 لانه جاسوسی آمریکا  تسخیر شد و یک انقلاب بزرگ در انقلاب اسلامی ما به وجود آمد و دست خون آشام آمریکا از کشور  و نظام ما قطع شد؛ امیدواریم که ما بتوانیم قدر این انقلاب دوم را که تسخیر لانه جاسوسی است بدانیم؛ امروز هر سفارت خانه ای از  آمریکا در کشورهای دیگر لانه جاسوسی است و یا اینکه دولت ها وابسته به آمریکا هستند و یا اینکه این دولت ها شجاعت ندارند لذا می بینیم که کار سفارت را در آن کشور انجام نمی دهند و کار جاسوسی و اغتشاش و به هم ریختن کشورها را معمولاً سفارت خانه های آمریکا بر عهده دارند اما خوشبختانه ما سفارت آمریکا و رژیم نامشروع اسراییل را نداریم.

 وی ادامه داد: تا زمانی که گرگ درنده آمریکا است و تا این نظام و ولایت فقیه و ملت بیدار را داشته باشیم اسراییل  که هرگز سفارت خانه ای در ایران نخواهد داشت اما آمریکا هم اگر دست از خوی درندگی  و خون آشامی بردارد  آن موقع است که شاید مذاکره ای  بر حسب مصالح صورت گیرد لذا در روز 13 آبان راهپیمایی داریم و تنها به دانش آموزان و دانشجویان اختصاص ندارد اقشار مختلف حضور یابند.

 رمضانی پور تصریح کرد: رهبر انقلاب اسلامی سخن از افول آمریکا  به میان می آورند و معتقدند که آمریکا امروز از 40 سال قبل خیلی ضعیف تر شده است و ملت ایران بداند آمریکا آن آمریکای 40 سال قبل نیست و رو به افول و ضعف است و بزرگترین خدمت را به همه بشریت همین ترامپ انجام می دهد که ماهیت توخالی بودن و پوچ بودن را به جهانیان اعلام می کند؛ آبرو بهتر از پول و ثروت و مقام است و شأن ملت آمریکا شأن این رئیس جمهور نیست و امید که در آینده رئیس جمهور عاقل را انتخاب کنند.

 وی ادامه داد: عجیب است که آمریکایی ها  از 30 سال قبل  روزانه 10 میلیون بشکه نفت از عراق می برند و فقر و فلاکت عراق را احاطه کرده و حتی یک زیرساخت درستی ندارند؛ آمریکا هر کجا که برود سراغ چاه های نفت می رود در سوریه هم سراغ چاه های نفت رفت و لذا این ها نمی خواهند سوریه، عراق و ... را  رها کنند چون رایگان دارند استفاده می کنند.

 حجت الاسلام رمضانی پور گفت: رهبری فرمودند هرچه دشمنان ما بیشتر هزینه می کنند بیشتر ضرر می کنند بدون هیچ دستاوردی، آنها دارند زیان می برند.

 رمضانی پور به نسل جوان و تحصیلکرده هم توصیه کرد: این روزها مرکزی به عنوان مرکز اعتدالی که پشت این قضیه آمریکا  و اسراییل است می خواهند در فضای مجازی ایجاد کنند و شایعات دروغی به خورد ملت دهند که باید متوجه باشید.

 

 


خروج