1398/04/12
امام جمعه کرمان:

حل مشکلات معیشتی مردم باید دغدغه همه باشد

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه مسئولان باید نزدیکی خود با مردم را حفظ کنند مبادا که بین مردم و مسئولان فاصله ایجاد شود گفت: در روزهایی که معیشت مردم دچار مشکل شده است همه باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند.

حل مشکلات معیشتی مردم باید دغدغه همه باشد

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی  در دیدار مردمی با مردم شهرستان بافت با اشاره به اهمیت بصیرت در جامعه اظهار داشت: بصیرت یعنی موقعیت و شرایط کشور و جامعه را به خوبی بشناسیم.

ی موقعیت‌شناسی را از نشانه‌های بصیرت دانست و افزود: اینکه بدانیم در شرایط امروز جامعه چه کار کنیم که به نفع نظام، انقلاب و مردم جامعه باشد اهمیت ویژه‌ای دارد.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه مردم در جامعه اسلامی باید دغدغه هم‌نوع را داشته باشند گفت: دغدغه یعنی در روزهایی که معیشت مردم دچار مشکل شده است چه کار کنم که گره‌ای از مشکلات مردم کم شده و باری از مشکلاتشان کم کنم.

وی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم که مسئولیت خود در برابر جامعه را بدانیم افزود: قطعا همه ما در پیشگاه خدا و در برابر همه اخلاص‌هایی که انقلاب را به اینجا رسانده مسئولیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه همه ما باید دغدغه آبادی شهرمان را داشته باشیم بیام کرد: مسئولان باید نزدیکی خود با مردم را حفظ کنند مبادا که بین مردم و مسئولان فاصله ایجاد شود.

 

 

به نقل از تسنیم


خروج