1399/04/10

همزمان با دهه کرامت خدام آستان قدس رضوی از پرستاران بیمارستان قائم‌(عج) بردسیر تقدیر کردند

کاروان خدام حرم امام رضا (ع) همزمان با دهه کرامت با حضور در بیمارستان قائم(عج) بردسیر از پرستاران این بیمارستان تقدیر کردند.

همزمان با دهه کرامت خدام آستان قدس رضوی از پرستاران بیمارستان قائم‌(عج) بردسیر تقدیر کردند

 

 


 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  کرمان، در آستانه میلاد با سعادت امام هشتم شیعیان تعدادی از خدام اعزامی حرم امام رضا(ع) از مشهد مقدس برای اجرای برنامه‌های جشنواره "زیر سایه خورشید" به شهرستان بردسیر در استان کرمان سفر کردند.

 

کاروان خدام حرم رضوی با حضور در بیمارستان قائم(عج) شهر بردسیر از تعدادی از پرستاران و کارکنان این بیمارستان به واسطه ارایه خدمات درمانی به بیماران کرونایی و کار کردن در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا تجلیل کردند.

 

قرائت صلوات خاصه امام رضا‌(ع) و توزیع بسته‌های تبرکی حرم حضرت علی‌بن موسی‌الرضا‌(ع) از برنامه‌های حضور خادمان امام هشتم شیعیان در بیمارستان قائم(عج) شهر بردسیر بود.

 

کاروان خدام حرم رضوی در سفر به شهرستان بردسیر با حضور در منزل شهید خسروی با خانواده این شهید والامقام نیز دیدار کرده و مدال افتخار آستان قدس رضوی را به این خانواده شهید تقدیم کردند.

 

حضور در مرکز نگه‌داری کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، غبار‌روبی حرم مطهر شهدای گمنام بردسیر و زیارت حرم مطهر امامزاده سید‌محمد‌(ع) از دیگر برنامه‌های سفر خادمان امام رئوف در دهه کرامت به بردسیر بود.

 

 

 


خروج