1399/02/25

۱۳۵ واحد مسکونی تحویل مددجویان کمیته امداد کرمان شد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: فاز اول ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمان با تحویل ۱۳۵ واحد در ۱۳ شهرستان این استان به بهره برداری رسید.

۱۳۵ واحد مسکونی تحویل مددجویان کمیته امداد کرمان شد


 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  کرمان، سردار حسین معروفی در آیین افتتاح مسکن مددجویان در روستای ده قاضی کوهپایه کرمان افزود: در مجموع ۶۳۵ واحد برای مددجویان کمیته امداد استان کرمان طی تفاهمنامه ای بین قرارگاه محرومیت زدایی مرکزی سپاه پاسداران، کمیته امداد امام خمینی(ره) ساخته می شود که ۱۳۵ واحد از این تعداد با تفاهمنامه بین سپاه ثارالله و کمیته امداد استان است.

وی بیان کرد: برای هر واحد مسکن ۵۰ متری حدود ۵۵ میلیون تومان هزینه ساخت شده است که ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان سهم قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی سپاه پاسداران بوده که مابه التفاوت آن آورده خیرین، سپاه استان و گروه های جهادی است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: فاز دوم این طرح نیز با تحویل ۱۳۵ واحد مسکونی به مددجویان، در سوم خرداد روز آزادی خرمشهر در جنوب استان به بهره برداری می رسد.

وی  با بیان اینکه عملیات ساخت واحدهای مسکونی از سال گذشته آغاز شده است تاکید کرد: تمامی ۶۳۵ واحد مسکونی تا پایان شهریور و هفته دفاع مقدس به اتمام می رسد و تحویل مددجویان کمیته امداد خواهد شد.

سردار معروفی گفت: در ساخت این وحدهای مسکونی ۲۳ درصد در هزینه های صرفه جویی شده و افزایش سرعت، کاهش زمان، پایین آمدن هزینه ها و مشارکت و نظارت مردمی در امور جهادی اتفاق می افتد. 


خروج