1399/02/24

نشست رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان با سردار معروفی فرماندهی سپاه ثارالله کرمان

حسین انجم شعاع در این نشست ترویج فرهنگ اسلامی را یکی از وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانست و گفت با لطف و عنایت خداوند متعال این شورا با مشارکت و همکاری اعضاء و دستگاههای اجرایی شهر کرمان به ویژه سپاه ثارلله کرمان در برگزاری مراسم و مناسبتهای ملی و مذهبی موفقیت های چشمگیری داشته است.

نشست رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان با سردار معروفی فرماندهی سپاه ثارالله کرمان


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان: حسین انجم شعاع در این نشست ترویج فرهنگ اسلامی را یکی از وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانست و گفت با لطف و عنایت خداوند متعال این شورا با مشارکت و همکاری اعضاء و دستگاههای اجرایی شهر کرمان به ویژه سپاه ثارلله کرمان در برگزاری مراسم و مناسبتهای ملی و مذهبی موفقیت های چشمگیری داشته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از همکاری و مشارکت سپاه ثارلله استان کرمان در برگزاری مراسم و مناستهای مختلف که متولی آن شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی می باشد. تقدیر و تشکر کرد و با اشاره به برنامه های روز جهانی قدس افزود برنامه های متعددی پیش بینی شده است که برای اجراء نیاز به همکاری و مشارکت سپاه ثارلله و نهادهای فرهنگی دارد.

در ادامه این نشست سردار معروفی از فعالیت های این شورا تقدیر و گفت مردم باید کلیه فعالیت هایی که در زمینه های مختلف صورت می گیرد را از نزدیک مشاهده نمایند و این شورا الحمدلله رسالت خود را به خوبی انجام داده است.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان افزود سپاه ثارالله استان و نواحی با تمام توان در کنار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خواهند بود ودر برگزاری مناسبت ها همکاری و مشارکت چشمگیری را خواهند داشت وی شهید سرافرازاسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را شهید قدس قلمداد کرد و گفت حاج قاسم سپر بلای مردم غزه بود و باید برنامه هایی در شأن و شخصیت این شهید بزرگ مقاومت در روز قدس برگزار گردد.

 

 


خروج