1398/09/02
پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان ؛

قدردانی از حضور مردم کرمان در راهپیمایی لبیک به ندای مقام معظم رهبری و حمایت از امنیت و اقتدار کشور

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان در پیام مشترکی ، از حضورمردم در راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور و محکوم‌کردن رفتارهای اغتشاشگران قدردانی کردند.

 قدردانی از حضور مردم کرمان در راهپیمایی لبیک به ندای مقام معظم رهبری و حمایت از امنیت و اقتدار کشور

متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
"و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین"
دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی به سرکردگی آمریکای جنایتکار، با همراهی منافقین و دیگر ایادی دشمن در منطقه تلاش کردند با سوار شدن بر موج درخواست‌های مردمی در خصوص طرح مدیریت سوخت (بنزین)، آن را دستاویزی برای ایجاد ناامنی، تخریب اموال عمومی و مراکز خدمات‌رسانی به مردم در برخی از  نقاط ایران اسلامی قرار دهند و با حمله به مراکز دینی و حتی سوزاندن قرآن، عمق ماهیت پلید خود را نشان دهند.
حمایت مدبرانه و قاطعانه رهبر معظم انقلاب اسلامی از تصمیم سران قوا، حجت را برای مردم تمام کرد تا با بصیرتی انقلابی صف خود را از اغتشاش گران جدا کنند.
امروز مردم غیور، ولایتمدار و همیشه در صحنه استان کرمان با حضور در این راهپیمایی گسترده، ضمن اعلام انزجار از اشرار و ناامنی های ایجاد شده در کشور، جدایی صف خود را از آشوبگران و فتنه‌گران با صدای بلند به گوش جهانیان رساندند و بار دیگر با حضور پرشور و خودجوش در صحنه، ندای مرگ بر فتنه و آشوب سردادند.
نا آرامی های اخیر نشان داد دشمنان بدخواه ملت ایران همواره منتظر فرصت برای ایجاد ناامنی در کشور و اجرای نقشه های شوم خود هستند و با سوء استفاده از اعتراضات مردمی، نسبت به آسیب زدن به اموال و اماکن عمومی، فروشگاه ها، مراکز درمانی، اماکن مذهبی، اموال خصوصی، کشتار و خونریزی در سطح جامعه اقدام کردند تا ضمن افزایش خشونت در جامعه، ناامیدی از نظام  و مسئولان را در اذهان عمومی القاء کرده و از این طریق با سوار شدن بر موج برخی از مشکلات اقتصادی و قرار دادن مردم در برابر حاکمیت، ناامنی گسترده را حتی در دورترین نقاط کشور ایجاد نمایند.
ضمن تقدیر و تشکر از حضور شما مردم ولایی و همیشه در صحنه برای حمایت از امنیت و اقتدار کشور، اعلام می داریم حضور، ایستادگی و مقاومت شما مردم، پیامی روشن به استکبار جهانی و حامیان ناامنی در ایران اسلامی داشت و آن اینکه باوجود تحمل برخی مشکلات اقتصادی که ناشی از جنگ تمام عیار با جهان استکبار است، با تمام توان از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که حاصل خون هزاران شهید سرافراز است دفاع خواهیم کرد.


                            حسن علیدادی سلیمانی                                                   محمد جواد فدائی
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان                                    استاندار کرمان


خروج