1398/08/29
بیانیه امامان جمعه و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمان؛

اعلام حمایت از امنیت و اقتدار کشور

امامان جمعه و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمان، در بیانیه‌ای ضمن حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری و اقتدار و امنیت کشور، بر محکومیت اغتشاشگران تاکید کردند.

 اعلام حمایت از امنیت و اقتدار کشور

در این بیانیه ضمن اعلام حمایت از امنیت و اقتدار کشور، بر تداوم شکست توطئه های دشمنان، در سایه بصیرت و هوشیاری ملت ایران و تلاش و مدیریت جهادی مسئولان تاکید کردند.

در بخشی ازاین بیانیه آمده است:بار دیگر ملت ایران دیدند دشمنان مستکبر انقلاب و نظام اسلامی در حالی که در عرصه جنگ سیاسی، نظامی و فرهنگی شکست خورده اند به توطئه جنگ اقتصادی علیه ایران اسلامی روی آورده و با سوء استفاده از نارضایتی مردم، درصدد تبدیل اعتراضات آرام به اغتشاش داخلی بودند.

این بیانیه می افزاید: با توجه به اینکه امنیت کشور و مردم، لازمه پیشرفت ملی در همه ابعاد و عرصه هاست برخی اعتراضات به حق مردم در زمینه اقتصادی و معیشتی را از اقدمات خرابکارانه و ضدامنیتی منفک می دانیم و از مسئولان کشور رفع نابسامانیها را خواستاریم و تلاش آنها برای کم کردن مشکلات طرح اصلاح قیمت بنزین و مراقبت نسبت به مقوله گرانی کالاها را مطالبه مردم می دانیم.

 

در پایان بیانیه ائمه جمعه استان کرمان تاکید شده است نظام جمهوری اسلامی که با پشتیبانی ملت همواره توانسته است بر دشمنی ها و مشکلات مختلف غلبه کند، اینک در فضای جنگ اقتصادی نیز توان غلبه بر دشمن و ناکام گذاشتن او در پیشبرد اهداف استعماری و زیاده خواهانه اش را کاملا دارد به شرط آنکه مردم و مسئولان؛ بصیرت و موقع شناسی را با کار و فعالیت جهادی و مدبرانه توام کنند.

 

دانلود خبر + فیلم


خروج