1398/08/12
بیانیه سپاه ثارالله به مناسبت 13 آبان:

مرگ بر آمریکا، شعار ایستادگی آزادی خواهان جهان مقابل استکبار جهانی است

سپاه ثارالله استان کرمان طی بیانیه ای از یوم الله ۱۳ آبان به عنوان نمادی در تقابل با امپریالیسم جهانی یاد کرده و شعار مرگ برآمریکا را شعار ایستادگی همه آزادی خواهان جهان مقابل استکبار جهانی دانسته است.

مرگ بر آمریکا، شعار ایستادگی آزادی خواهان جهان مقابل استکبار جهانی است

سپاه ثارالله استان به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد: 

 


روز 13 آبان یعنی روز اعلام پایداری ملت در برابر آمریکا و روز تجلی دوباره آزادگی ، شجاعت و غیرت انقلابی درملت مسلمان ما است. 
حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)

 

 

سیزده آبان به عنوان نمادی در تقابل با امپریالیسم جهانی؛ حاصل آگاهی و بصیرت نوجوانان و جوانان این مرز و بوم بوده که در اثر تعلیم و تربیت صحیح اسلامی و انقلابی به وجود آمده است.

 

 


تبعید حضرت امام خمینی (ره) از ایران به ترکیه در سال 1363 به علت اعتراض به لایحه ننگین و شرم آور کاپیتولاسیون و مصونیت مستشاران آمریکایی، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی در سال 1357 توسط رژیم سفاک پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران در سال 1358 به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) خاطرات الهام بخشی هستند که در سیزدهم آبان ماه هر سال ضمن یادآوری جنایت ها، خیانت ها و خباثت های آمریکا، استقلال طلبی و اسلام گرایی ملت ایران و مقاومت نظام اسلامی برابر شیعیان بزرگ را فرا روی آحاد جامعه به ویژه نسل جوان قرار می دهد.

 

 


آنچه در این برهه از زمان و در آستانه یوم الله سیزدهم آبان بیش از همه باید مورد توجه قرار گیرد این است که دشمنی استکبار جهانی و عوامل منطقه ای و هم پیمانان خبیث آنان با اسلام عزیز و امت اسلام و ملت ایران  پایان نیافته بلکه جدی تر و عمیق تر نیز شده است.

 

 

 


اکنون فریاد اقتدار آفرینی هیهات منا الذله سرور و سالار آزادگان حضرت سیدالشهدا(ع) ایران اسلامی را به کانون قدرت جهانی مبدل کرده است و شعار مرگ بر آمریکا شعار جهانی ایستادگی و مقابله همه آزادی خواهان در مقابل استکبار جهانی شده است.

 

 


به حول و قوه الهی امروز ایران اسلامی در طلیعه گام دوم انقلاب با صلابت و شجاعت در برابر تهدیدها و تحریم های مذبوحانه شیطان بزرگ در راه آرمان های بلند خود ایستاده و مقاومت فعال را در ادبیات جهانیان با شعار محوری استکبار ستیزی ، مقاومت اسلامی سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا تغییر خواهد کرد.

 

 

 


ضمن گرامیداشت سالروز سیزدهم آبان، فریاد مرگ بر آمریکا سر خواهیم داد و مردم مومن و انقلابی استان را به حضور پر شور در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت می نماییم تا همگان نظاره گر اتحاد و انسجام این ملت بزرگ و آرمانخواه و ضد مستکبران در جهان باشد.


خروج