1398/08/12

بیانیه اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان به مناسبت ۱۳ آبان

اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان به مناسبت13آبان بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان به مناسبت ۱۳ آبان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، متن این بیانیه بدین شرح است:

 سیزدهم آبان یادآور رخدادهای فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی است، تبعیدحضرت امام خمینی رحمه‌الله‌علیه به ترکیه در سال ١٣٤٣، کشتار وحشیانه دانش آموزان در اعتراض به دخالت‌های آمریکا به دست دژخیمان رژیم منحوس پهلوی در سال١٣٥٧و تسخیر لانه جاسوسی به همت دانشجویان پیرو خط امام در سال ١٣٥٨که هرکدام دلیلی مبرهنی است که اینروز به عنوان«یوم الله»خوانده شود و بعداز گذشت سالیانی باز هم مردم باعزت وصلابت ایران بخواهندبازنده نگه داشتن این روز بر آرمان های همیشگی انقلاب پافشاری کنند.

امروز تربیت یافتگان مکتب اباعبدالله الحسین علیه السلام در سراسر عالم شعارهای مرگ بر آمریکا را نمادی برعدم ظلم پذیری وعدم سازش با مستکبران و زورگویان جهان تلقی کرده و بر مبازره همه جانبه با استکبار جهانی تا محو کامل آنان اصرار می ورزند.

امروز ملت های ستمدیده و زیرسلطه بیدار شده اند و با تأسی از انقلاب پیروزمندانه اسلامی ایران به خیزش عظیم براندازی نظام سلطه و به دست گرفتن سرنوشت خود همت گماشته‌اند و حکومت‌های حاکمان دست نشانده غربی را یکی پس از دیگری از اریکه قدرت به زیر می‌کشند.

بی تردید رمز بقا و موفقیت نظام و انقلاب در مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم سلطه، پایبندی به آرمان های اصیل اسلام و تبعیت از ولایت فقیه و پیروی از رهنمود های حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)است.

کارکنان و جامعه ورزش و جوانان استان کرمان، همگام با تمام ملت ایران در روز١٣ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، بار دیگر با حضور پرشور وانقلابی خود به دنیا اعلام خواهند کرد  که همچنان بر عهدمان با خورشید فروزان انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)مانده و تحت زعامت ایشان و با الگوی گیری از حضرت سیدالشهدا علیه السلام هیچگاه تسلیم زیاده خواهی مستکبران نخواهند شد.

وعده دیدار ما ساعت ۸:۴۵ روز دوشنبه ١٣ آبان  ۱۳۹۸ در چهار راه توحید

از جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان کرمان برای حضور در این رویداد ملی دعوت به عمل می آید.

 


خروج