1398/08/12

پیام استاندار کرمان به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان

استاندار کرمان در پیامی، یوم الله ۱۳ آبان را روز تاریخی و حماسی شکست هیمنه آمریکا و استکبار جهانی در برابر عظمت انقلاب اسلامی دانست و از مردم استان کرمان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان دعوت کرد.

پیام استاندار کرمان به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان

«بسمه تعالی»
 ۱۳آبان، در تقویم رسمی کشور ما با عنوان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» نامگذاری شده که به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدتهای ملت غیور ایران به ثبت رسیده است. این روز، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن بیگانگان از ایران نقش مؤثری داشته است.
سه رویداد مهم تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم در 13 آبان 1357 و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358، همواره ایستادگی در برابر قدرت‌های منفعت‌طلب و صیانت از آرمان‌های درخشان انقلاب اسلامی را تداعی و ضرورت هوشیاری در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان به ویژه خودباوری و اتکا به نفس نسل جوان را یادآور می شود.
بدون تردید همبستگی مردم مسلمان و انقلابی و خروش دانش‌آموزان و دانشجویان با هوشیاری و بصیرت و پیروی از حضرت امام خمینی(ره)، هیمنه پوشالی آمریکا را در این روز تاریخی و حماسی در هم شکست و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد.
اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش‌آموز، یوم‌الله 13 آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی را به همه دانش‌آموزان عزیز و مردم شریف استان کرمان تبریک عرض نموده و از آحاد مختلف مردم انقلابی، ولایت مدار و همیشه در صحنه دعوت می‌کنم در راهپیمایی روز 13 آبان حضور گسترده داشته باشند و یک بار دیگر با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی پیمان ببندند.

 
محمد جواد فدائی


خروج