1399/02/18

ده هزار خانواده در میهمانی بزرگ رفسنجانی ها

در ماه میهمانی خداوند، با اجرای طرح میهمانی بزرگ رفسنجانی ها ده هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در حال توزیع است.

ده هزار خانواده در میهمانی بزرگ رفسنجانی ها

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  کرمان، حمیدرضا ایرانمنش مسئول هماهنگی میهمانی بزرگ رفسنجانی‌ها در اینباره گفت:  با نیتی پاک و شناسایی دقیق نیازمندان و یک خرید خوب (شامل ده کیلو برنج، ۵کیلو روغن، یک بسته چای، ۲کیلو قند، ۳بسته ماکارونی، ۴کیلو حبوبات، ۲بسته سویا، ۲عدد مرغ، ۱قالب پنیر ده عدد کیک و ده عدد کلوچه برای فرزندان‌شان) با ارزش ریالی هر بسته ۳۰۰هزار تومان، میزبان آسیب دیدگان از کرونا هستیم و درخواست مان این است که شما هم میزبان باشید.ده هزار خانواده در میهمانی بزرگ رفسنجانی ها

دبیر میهمانی بزرگ رفسنجانی ها اذعان کرد: این طرحِ خیرخواهانه و اجتماعی، در ادامه کنترل بحران اجتماعی بیماری کرونا در شهرستان رفسنجان است که با همکاری تعدادی از انجمن ها و خیریه های شهرستان رفسنجان و شرکت های خصوصی و نیمه دولتی، با هدف ایجاد همدلی و تجمیع توانمندی های این مجموعه ها، قرار بر این شد بخشی از دغدغه ۱۰هزار خانواده رفسنجانی از طریق بهره‌مندی از بسته های معیشتی رفع شود تا بعد از ریشه کنی کرونا آرام آرام سطح اجتماع به حالت اولیه برگردد و این مسائل اضطراری هرچه سریعتر رفع شود.

بابک فارسی گفت: نقطه اتکا ما برای جمع آوری مبلغ چند میلیاردی روحیه ای است که ما در مردم سراغ داریم. در نقطه شروع ما کاملا دست خالی بودیم و تنها سرمایه و دلگرمی که داشتیم تفکر به گذشته ی کارهای خیری که در رفسنجان انجام می‌شده و در ادامه و در عمل به مرحله اثبات رسید.

وی گفت: کانال های ورودی مالی ما متعدد بودند: جوامع صنفی مختلف، تجار، جوامع صنعتی، بخشی از ارگان های نیمه دولتی ولی آن چه که از همه شیرین تر بود موج همدلی عموم مردم بود که به صورت ناشناس پیامک واریز وجه نقد از سمت بانک برای ما ارسال می‌شد. مبالغی که برای ما حاکی از اعلام نیاز بود. وقتی شهروندی دوهزار تومان واریز کرده جدای از احساس تکلیفی که داشته، این مس را به عنوان یک پیام دریافت کردیم که شاید خواسته یا ناخواسته اعلام نیاز به ما بوده ما آن را هم تکلیف دیدیم و بر خود واجب دانستیم که این مسائل را پیگیری کنیم

فارسی همچنین گفت: چنانچه در ادامه ی بحران به بیش از ۱۰هزار بسته حمایتی نیاز باشد، برای این موضوع پیش بینی هایی شده است.

اسماعیلی مدیرعامل خیریه کوثر رفسنجان  هم گفت:در طرح میهمانی بزرگ رفسنجانی ها خیریه های رفسنجان هم جمع شدند و در کنار مؤسسه های دیگر که این کار بزرگ را انجام می‌دهند همبستگی بسیار خوبی بین مؤسسه های خیریه به وجود آمده و به کمک این طرح شتافته اند.

 

 

 

 

 

 

 

 


خروج