1398/11/17

محفل قرآنی در پاسداشت مقام شهید سردار سلیمانی در ارزوئیه

محفل نورانی انس با قرآن کریم به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تحت عنوان فجر سلیمانی و بزرگداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در مصلی قدس ارزوئیه برگزار شد‌

محفل قرآنی در پاسداشت مقام شهید سردار سلیمانی در ارزوئیه

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان ؛ محفل نورانی انس با قرآن کریم به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تحت عنوان فجر سلیمانی و بزرگداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در مصلی قدس ارزوئیه برگزار شد‌.

 

در این محفل انس با قرآن کریم که به مناسبت بزرگداشت مقام شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با قرائت قاری بین المللی حاج حامد علی زاده همراه بود. وی در این مراسم شخصیت حاج قاسم سلیمانی را تکریم کرد و عنوان کرد: با شهادت حاج قاسم سلیمانی ایران پشتوانه ای از نظام را از دست داد، حاج قاسم سلیمانی کسی بود که یک تنه اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به دوش می کشید.

فرمانده سپاه ارزوئیه سرگرد پاسدار رضا اسماعیلی کاخ در محفل انس با قرآن کریم عنوان کرد: گفتمان انقلاب اسلامی از مرزهای کشور فراتر رفته و تا آنسوی جهان پیش رفته و شهادت سردار سلیمانی تاثیرات عمیق معنوی خود را در سراسر جهان به همراه داشته است و امروز به برکت خون شهید سلیمانی و همرزمانش انقلاب زنده و پایدار و دشمنان سرافکنده شدند و این انقلاب سرداران و سلیمانی های زیادی را پرورانده است.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اخلاص و صداقت شهید سلیمانی تمام دل ها را به خود مجذوب کرد که همه دلها به دنبال ایشان روان و چشم ها هنوز در سوگ آن شهید اشکبار است و حضور مردم در تشییع شهید سرافراز بینظیر و حماسه آفرین بود.

 

فرمانده سپاه ارزوئیه عنوان کرد: شجاعت و تدبیر از دیگر ویژگی های آن شهید بزرگوار بود که این ویژگی در وجود ایشان نهادینه شده بود و انقلاب و انقلابی گری خط قرمز شهید بود و امروز خط قرمز همه ی ما شهید حاج قاسم سلیمانی است.

 

سرگرد اسماعیلی کاخ در پایان خاطر نشان کرد: امروز اگر این شهید در میان ما نیست، اما مالک اشتر دیگر سردار بزرگ اسلام و مغز متفکر، سردار اسماعیل قاآنی و سردار شجاعت و صداقت سردار سلامی به عنوان سکانداران جبهه ی مقاومت و جبهه اسلام هستند تا دشمن به خود امیدوار نباشد و زین پس منتظر سیلی های سخت فرزندان اسلام باشد.


خروج