1398/11/15

باید پرونده ننگین رئیس جمهور آمریکا و یهودیان بسته شود

دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با اشاره به اینکه باید پرونده ننگین رئیس جمهور آمریکا و یهودیان بسته شود گفت: امروز ترامپ مجبور است برای اینکه اتفاقی برایش نیفتد معامله قرن را اجرایی کند.

باید پرونده ننگین رئیس جمهور آمریکا و یهودیان بسته شود

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان ، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان در نهمین همایش آیین برادری که با حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در شهرستان ریگان برگزار شد با بیان اینکه اروپاییان بر این باورند که امام خمینی(ره) هراس را در کاخ‌هایشان ایجاد کرد اظهار داشت: مقام معظم رهبری امروز با یک سخنرانی نقشه‌های استعمار را به‌هم می‌ریزد.

 

وی با بیان اینکه امت مسلمان از گردنه سخت نزاع و تفرقه عبور کرده است گفت: امروز امت به شاهراه یگانی، وحدت و اتحاد وارد شده ‌و این راه امت را به هدف خود می‌رساند.

 

 

دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با عنوان اینکه امروز دنیا با تفکر لیبرالیستی و کاپیتالیستی مرده است و چیزی که روح می‌بخشد اندیشه اسلامی است گفت: امروز شعار پلید دشمن معامله قرن و خاورمیانه جدید است و امروز ما باید میان فکر و اشتهای دشمن با خود دشمن فاصله بیندازیم.

 

وی با بیان اینکه امروز مسلمانان باید به گونه‌ای باشند که دشمن را تا خود خانه‌اش دنبال و آن را نابود کنند افزود: این اندیشه بوده که افرادی مانند حاج قاسم، داعش را نابود کردند.

 

لطفیان با اشاره به اینکه اگر افکار جامعه سالم باشد و اتحاد داشته باشند این جامعه سهم ویژه از لطف و رحمت خداوند پیدا می‌کند گفت: امروز که سایه امنیت و آرامش بر سر این جامعه است مرهون فرمایشات مقام معظم رهبری و پیروی از دستورات اسلام است.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هدیه خداوند به ما بوده و ایران به برکت انقلاب اسلامی پیشرفت‌های داشته که خواب را بر دشمنان انقلاب حرام کرده است گفت: باید به برکت این انقلاب دور هم جمع شویم و اتحاد میان مسلمانان ایجاد شود و حفظ شود تا دشمنان اسلام نتوانند هرکاری که می‌خواهند انجام دهند.

 

دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با اشاره به اینکه باید پرونده ننگین رئیس جمهور آمریکا و یهودیان بسته شود گفت: امروز ترامپ مجبور است برای اینکه اتفاقی برایش نیفتد معامله قرن را اجرایی کند که ضررش برای ما مسلمانان است و مسلمانان باید جلوی این معامله را بگیرند.

 

 

 

 


خروج