1399/02/21

خیران و سازمان‌های مردم نهاد کرمان در مقابله با بیماری کرونا ۱۱ میلیارد تومان کمک کردند

معاون استاندار کرمان با اشاره به اینکه شرکت در رزمایش کمک مومنانه لبیک به ندای رهبری است، گفت: خیران در کرمان ۱۱ میلیارد تومان کمک کردند.

خیران و سازمان‌های مردم نهاد کرمان در مقابله با بیماری کرونا ۱۱ میلیارد تومان کمک کردند

 


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  کرمان ، همدلی و کمک مومنانه سپاه ثارالله استان کرمان در مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان اظهار داشت: 166 تشکل مردم نهاد فعال با کمک خیران بالغ بر 11 میلیارد تومان در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای مبارزه با بیماری کرونا اهدا کردند.

وی بیان کرد: در مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در استان کرمان بیش از 38 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان،ۀ فقرا و خانواده‌های آسیب‌دیده از بیماری کرونا توزیع خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به اینکه شرکت در رزمایش کمک مومنانه لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب است افزود: علاوه بر آنچه سپاه با فعالیت درخشان خود بسته‌های معیشتی کمک مومنانه را جمع‌آوری کرده است، شورای استانی نهادهای انقلابی و نهادهای عمومی و سازمان‌های مردم نهاد نیز همپای سپاه کار خود را آغاز کردند.

 

 

 

وی تصریح کرد: در این ایام برای مبارزه با بیماری کرونا، 166 تشکل مردم نهاد فعال با کمک خیران بالغ بر 11 میلیارد تومان در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی شامل تهیه و توزیع مواد غذایی، مواد شوینده و ضدعفونی کننده، اهدای ماسک و لباس بیمارستان، دستگاه اکسیژن‌ساز، واگذاری موقت نقاهتگاه برای بیماران و خدمات آموزشی و مشاوره‌ای کمک کردند.

 

بصیری خاطر‌نشان کرد: شورای استانی نهادهای انقلابی و نهادهای عمومی و سازمان‌های مردم نهاد به منظور ساماندهی تسهیلات حمایتی برای اقشار آسیب‌پذیر از بیماری کرونا در استان تشکیل شد و این رزمایش همدلی مواسات و کمک از طرف سپاه و دیگر نهادها در همین جهت برنامه‌ریزی شده است.

 

وی اظهار داشت: همچنین جمعیت هلال‌احمر، کمیته امداد امام‌(ره)، دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی، ستاد اجرایی فرمان امام‌(ره)، بنیاد مستضعفان و دفاتر تسهیل‌گیری استانداری در حاشیه شهر نیز در این زمینه فعال بوده‌اند.


خروج