1399/02/21
امام جمعه کرمان:

رزمایش مواسات زمینه دستگیری از نیازمندان را فراهم کرده است

امام جمعه کرمان با بیان اینکه کمک‌های مومنانه باید تداوم داشته باشد گفت: اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌ مومنانه حرکت‌های خوبی را در جامعه رقم زد.

رزمایش مواسات زمینه دستگیری از نیازمندان را فراهم کرده است

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  کرمان ، حجت‌السلام والمسلیمن حسن علیدادی‌سلیمانی در آیین توزیع 4 هزار بستۀ معیشتی رزمایش کمک مؤمنانه شهرداری کرمان با تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: امام حسن مجتبی(ع)، مظهر کرامت و سخاوت است و به همین مناسبت امروز به نام "روز تکریم خیرین" نام‌گذاری شده است.

وی با بیان  اینکه در این روز شاهد اقدامات خداپسندانه از سوی خیران در سراسر کشور هستیم گفت: این اقدام خداپسندانه شهرداری کرمان، نشان از آن دارد که شهرداری علاوه بر انجام رسالت ذاتی خود و خدمت‌رسانی به شهروندان، در کمک به اقشار آسیب‌پذیر نیز در صف مقدم قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان توزیع چهار هزار بسته معیشتی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر کرمان در راستای رزمایش همدلی و کمک مومنانه را امری ارزشمند دانست و افزود: امیدورام شهرداری کرمان در سال‌های آینده نیز این حرکت خداپسندانه را ادامه دهد.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی، همگی در معرض یک امتحان الهی قرار داریم گفت: خوشبختانه امروز در راستای فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌ مومنانه به نیازمندان و فقرا، شاهد حرکت‌های خوبی در این زمینه هستیم.

علیدادی‌سلیمانی با تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان و خیّرانی که در این امر خداپسندانه مشارکت داشته‌اند، گفت: هرچند همه ‌ساله شاهد کمک‌های خیران در زمینه‌های گوناگون هستیم، اما تاکنون، این میزان کمک خیران با همراهی شهرداری و شورای اسلامی شهر، بی‌سابقه بوده است.

وی با تاکید بر اینکه این اقدامات خداپسندانه باید در سال‌های آینده نیز تداوم داشته باشد، افزود: با توجه به اینکه نیمه دوم ماه مبارک رمضان، به کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی(ع) تعلق دارد امیدورایم رزمایش همدلی و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان، به یک فرهنگ تبدیل شود.


خروج